وبینار آشنایی با نحوه تدوین و انتشار پیام پژوهش های سلامت برگزار شد.
به گزارش مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، وبینار آموزشی آشنایی با نحوه تدوین و انتشار پیام پژوهش های سلامت با همکاری حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف توانمندسازی اعضای هیئت علمی و پژوهشگران، و با تدریس سرکار خانم دکتر پیوند باستانی، دانشیار گروه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، یکشنبه 22 فروردین 1400 برگزار شد.
این دوره آموزشی غیر حضوری در دو جلسه دو ساعته، برنامه ریزی شد که اولین جلسه از این دوره با عنوان آشنایی با تصمیم گیری و سیاست گذاری مبتنی بر تحقیقات سلامت در تاریخ 3 اسفند 1399 و دومین جلسه آن با عنوان آشنایی با نحوه تدوین و انتشار پیام پژوهش های سلامت در تاریخ 22 فروردین 1400 از ساعت 18 الی 20 به مدت 2 ساعت، برگزار گردید.

در وبینار آشنایی با نحوه تدوین و انتشار پیام پژوهش های سلامت، در مجموع 502 نفر شامل 155 عضو هیئت علمی، 201 دانشجو، 125 کارمند و 21 نفر از سایر مشاغل ثبت نام نمودند.
در زمان برگزاری وبینار 470 نفر به سامانه وب کنفرانس مرکز خدمات اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند متصل شدند که برای 326 نفر از شرکت کنندگان این وبینار، گواهی حضور صادر شد.
 
دریافت اسلایدهای ارائه شده
 
 
 

همچنین، تعداد 235 نفر پس از برگزاری وبینار در نظرسنجی الکترونیکی شرکت کردند و به طور میانگین به میزان 84 درصد از بخش های مختلف وبینار اعلام رضایت داشتند.
  
 
 
 
 
منبع:
مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی
تعداد بازدید:
1113
تاریخ:
1400/01/29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal