کارگاه آموزشی ملاحظات زبانی و ویرایشی در مکاتبات و متون علمی، با شرکت بیش از 260 نفر برگزار شد.
به گزارش مدیر اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه، کارگاه آموزشی ملاحظات زبانی و ویرایشی در مکاتبات و متون علمی با رویکرد دستور خط مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی، توسط حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، سه شنبه 21 تیرماه 1401 از ساعت 10 الی 12 با تدریس جناب آقای دکتر محمدامین ناصح، عضو هیئت علمی گروه زبان شناسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه بیرجند، به صورت حضوری در سایت آموزش و توانمندسازی پژوهشگران مرکز خدمات اطلاع رسانی دانشگاه و به صورت غیر حضوری با استفاده از سامانه وب کنفرانس Adobe Connect برگزار شد.
 
378 نفر فرم ثبت نام الکترونیکی این کارگاه آموزشی را تکمیل کردند که 95 نفر از ثبت نام کنندگان عضو هیئت علمی، 73 نفر دانشجو، 181 نفر کارمند، و 29 نفر نیز از سایر مشاغل بودند. برای 225 نفر از شرکت کنندگان که ثبت نام کرده بودند و به میزان کافی در این دوره آموزشی حضور داشتند، گواهی معتبر صادر شد.

 
(برای مشاهده ویدئو لازم است از رایانه و برنامه کاربردی ادوب کانکت استفاده نمایید) 
132 نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی الکترونیکی کارگاه شرکت کردند و به طور میانگین 82 درصد از بخش های مختلف کارگاه رضایت داشتند. برای مشاهده نتایج نظرسنجی و پیشنهادات و انتقادات این کارگاه آموزشی اینجا کلیک نمایید.
 
  
 
 
 
منبع:
مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی
تعداد بازدید:
176
تاریخ:
1401/05/01
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal